Rossiya terma jamoasi Boliviyaga qarshi g‘alaba qozonadi
Moskva CSKA jamoasining sobiq o‘yinchisi Vladimir Ponomaryov Rossiya terma jamoasi va Boliviya terma jamoasi o‘rtasida bo‘lib o‘tadigan BetBoom o‘yiniga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, Boliviya jamoasi Janubiy Amerika terma jamoalari orasida oddiy hisoblanadi va ular imkon qadar qarshilik ko‘rsatishga harakat qiladi. Biroq, Rossiya terma jamoasi 2-3 ta gol urib, g‘alaba qozonadi, deb hisoblaydi.
Uchrashuv 14 oktyabr, seshanba kuni bo‘lib o‘tadi. O‘yin Moskva shahridagi «Dinamo» stadionida o‘tkaziladi va mahalliy vaqt bilan soat 20:00 da boshlanadi.
LiveResult portali ushbu o‘yinni matnli tarzda jonli efirda yoritadi. Shuni ta’kidlash kerakki, Rossiya terma jamoasi ilgari hech qachon Boliviya terma jamoasi bilan maydonda to‘qnash kelmagan.
Bu o‘yin ikki jamoa uchun tarixiy uchrashuv bo‘ladi. O‘yin muxlislari uchun qiziqarli va muhim voqea sifatida ko‘rilmoqda.

Россия национальная команда победит Боливию
Бывший игрок московского ЦСКА Владимир Пономарёв поделился своими мыслями о матче BetBoom между сборной России и сборной Боливии. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его мнению, сборная Боливии считается простой среди южноамериканских команд и постарается оказать сопротивление по мере своих возможностей. Однако он считает, что сборная России забьёт 2-3 гола и одержит победу.
Матч состоится во вторник, 14 октября. Игра пройдёт на стадионе «Динамо» в Москве и начнётся в 20:00 по местному времени.
Портал LiveResult будет вести текстовую онлайн-трансляцию этого матча. Следует отметить, что сборная России ранее никогда не встречалась на поле со сборной Боливии.
Этот матч станет исторической встречей для обеих команд. Для болельщиков это рассматривается как интересное и важное событие.