Agent: Diveev Yevropaga yozgi yoki qishki transferda ketishi mumkin
Agent Oleg Yeremin, CSKA jamoasining himoyachisi Igor Diveev bilan ishlaydi va futbolchining yaqin kelajakdagi transfer oynalarida jamoani o‘zgartirishi mumkinligini aytdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Yereminning so‘zlariga ko‘ra, Evropadan Diveevga qiziqish borligi tasdiqlangan, biroq u qachon va qaysi transfer oynasida o‘tishi aniq emas. U qishki yoki yozgi transfer oynasida o‘tishi mumkinligini ta’kidladi, ammo buning qaerdan kelib chiqqani haqida ma’lumot bermadi, chunki bu hozircha ahamiyatsizdir.
Shu bilan birga, Yeremin hozircha CSKA jamoasi Diveev uchun rasmiy taklif olmaganini ma’lum qildi. Igor Diveev 26 yoshda bo‘lib, Transfermarkt portali uning qiymatini sakkiz million yevroga baholaydi.

Агент: Дивеев может перейти в Европу летом или зимой
Агент Олег Еремин работает с защитником ЦСКА Игорем Дивеевым и заявил, что футболист может сменить клуб в ближайшие трансферные окна. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Еремина, интерес к Дивееву из Европы подтверждён, однако когда и в каком трансферном окне состоится переход, пока неизвестно. Он подчеркнул, что это может произойти зимой или летом, но не уточнил, откуда появилась эта информация, так как на данный момент это не имеет значения.
При этом Еремин сообщил, что ЦСКА пока не получал официальных предложений по Дивееву. Игорю Дивееву 26 лет, портал Transfermarkt оценивает его стоимость в восемь миллионов евро.