Barinov: "Lokomotiv" bilan shartnomada o‘zgarish yo‘q
Lokomotiv jamoasining yarim himoyachisi Dmitriy Barinov o‘zining Lokomotiv bilan shartnomasiga oid vaziyatda hech qanday o‘zgarish yo‘qligini ma’lum qildi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
29 yoshli futbolchi bilan amaldagi mehnat shartnomasi joriy mavsum oxirigacha amal qiladi. Avvalroq, futbolchining agenti Vladimir Kuzmichyov muzokaralar olib borilayotgani haqida gapirgan edi.
Hozirda Lokomotiv jamoasi Premyer-liga musobaqalarida o‘tkazilgan o‘n bir turdan so‘ng turnir jadvalida ikkinchi o‘rinda bormoqda. Jamoa bosh murabbiyi Mixail Galaktionov boshchiligida keyingi o‘yin 18 oktabr kuni CSKA jamoasiga qarshi bo‘lib o‘tadi.
Ushbu o‘yinda Lokomotiv jamoasi g‘alaba qozonib, mavsumdagi o‘z o‘rnini mustahkamlashni maqsad qilgan. Shuningdek, jamoa futbolchilari va murabbiylar jamoaviy ishga katta e’tibor qaratmoqda.

Barinov: В контракте с "Локомотивом" изменений нет
Полузащитник команды Локомотив Дмитрий Баринов сообщил, что в ситуации с его контрактом с Локомотивом никаких изменений нет. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Действующий трудовой договор с 29-летним футболистом действует до конца текущего сезона. Ранее агент футболиста Владимир Кузьмичёв говорил о том, что ведутся переговоры.
В настоящее время команда Локомотив после одиннадцати туров в чемпионате Премьер-лиги занимает второе место в турнирной таблице. Следующий матч под руководством главного тренера Михаила Галактионова состоится 18 октября против ЦСКА.
В этой игре команда Локомотив ставит целью одержать победу и укрепить своё положение в сезоне. Также игроки и тренеры команды уделяют большое внимание командной работе.