Reshford o‘zining eng yaxshi versiyasini namoyish etadi
«Barselona» va Angliya terma jamoasi hujumchisi Markus Reshford o‘z o‘yini haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
27 yoshli futbolchi Kataloniyada o‘zidan katta umidlarni oqlay oldi: u joriy mavsumda Hans-Diter Flik boshchiligidagi jamoa safida o‘n o‘yinda uchta gol urdi va beshta golga uzatma berdi. Reshfordning so‘zlariga ko‘ra, u bir kun o‘z imkoniyatlarini to‘liq namoyon etadi va muxlislar eng yaxshi versiyasini ko‘radi.
Bu esa uni yanada baxtli qiladi va ijobiy ta’sir ko‘rsatadi. Shunday qilib, u «Barselona» va Angliya terma jamoasiga ko‘proq foyda keltira oladi.
Eslatib o‘tamiz, o‘tgan yozda «Barselona» ingliz futbolchisini «Manchester Yunayted»dan mavsum oxirigacha ijaraga oldi, shuningdek, uni sotib olish huquqiga ega bo‘ldi.

Решфорд демонстрирует свою лучшую версию
Нападающий «Барселоны» и сборной Англии Маркус Рэшфорд поделился мнением о своей игре. Об этом сообщает Euro-football.ru.
27-летний футболист оправдал большие надежды в Каталонии: в этом сезоне под руководством Ханса-Дитера Флика он провёл десять матчей, забил три гола и отдал пять результативных передач. По словам Рэшфорда, однажды он полностью раскроет свои возможности, и болельщики увидят его лучшую версию.
Это сделает его ещё счастливее и окажет положительное влияние. Таким образом, он сможет приносить больше пользы «Барселоне» и сборной Англии.
Напомним, прошлым летом «Барселона» арендовала английского футболиста у «Манчестер Юнайтед» до конца сезона, а также получила право выкупа игрока.