Rossiya terma jamoasining sobiq yarim himoyachisi Vladislav Radimov BetBoom do‘stlik uchrashuvi haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuvda Valeriy Karpinning jamoasi Boliviya terma jamoasini 2:0 hisobida mag‘lub etdi. Radimovning aytishicha, o‘yinning boshida Sadulaev va Beveev qizil kartochka olishlari mumkin edi, bu esa rasmiy o‘yinlarda ruxsat etilmaydi, chunki bunday holatlar o‘yinning barcha tafsilotlariga ta’sir qiladi.
Sadulaev esa Miranchukning uzatmasidan foydalanib, o‘yinda bitta gol urdi. Hozirda «Ahmat» klubi futbolchisining milliy jamoa uchun 10ta o‘yinda 2ta goli bor.
Beveev esa 23-daqiqada raqib futbolchisining oyoqlariga qattiq kirgani uchun ogohlantirildi. Ushbu voqealar o‘yinning kechishi va jamoalarning natijasiga ta’sir ko‘rsatdi.

Радимов недоволен беспорядком в национальной сборной
Бывший полузащитник сборной России Владислав Радимов высказался о товарищеском матче BetBoom. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В матче команда Валерия Карпина победила сборную Боливии со счётом 2:0. По словам Радимова, в начале игры Садулаев и Бевеев могли получить красные карточки, что в официальных матчах недопустимо, так как такие ситуации влияют на все детали игры.
Садулаев же воспользовался передачей Миранчука и забил один гол в матче. В настоящее время у футболиста клуба «Ахмат» 2 гола в 10 матчах за национальную команду.
Бевеев был предупреждён на 23-й минуте за жёсткую игру против ног соперника. Эти события повлияли на ход игры и результат команд.