Guberniyev Rossiyaning g‘alabasini yuqori baholadi
Mashhur mahalliy sharhlovchi Dmitriy Guberniyev Rossiya terma jamoasining BetBoom do‘stlik o‘yinlaridagi navbatdagi g‘alabasini sharhladi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
14 oktabr kuni Rossiya terma jamoasi Boliviya jamoasini 3:0 hisobida mag‘lub etdi. Guberniyevning so‘zlariga ko‘ra, bu g‘alaba muxlislar uchun katta quvonch bo‘ldi.
U jamoaning ustunligini hisob ko‘rsatkichlari aniq isbotlaydi, deb ta’kidladi. Boliviya terma jamoasi yaxshi o‘yin ko‘rsatgan bo‘lsa-da, gol ura olmadi.
Rossiya futbolchilari esa o‘zlariga qo‘yilgan barcha vazifalarni muvaffaqiyatli bajarishdi. Valeriy Karpin boshchiligidagi jamoa kelasi noyabr oyida yana do‘stlik uchrashuvlarini o‘tkazadi.
Bu o‘yinlar Sankt-Peterburg va Sochi shaharlarida bo‘lib o‘tadi. Rossiya terma jamoasining raqiblari sifatida Peru va Chili terma jamoalari ishtirok etadi.

Губерниев высоко оценил победу России
Известный местный комментатор Дмитрий Губерниев прокомментировал очередную победу сборной России в товарищеских матчах BetBoom. Об этом сообщает Euro-football.ru.
14 октября сборная России одержала победу над командой Боливии со счётом 3:0. По словам Губерниева, эта победа стала большой радостью для болельщиков.
Он подчеркнул, что преимущество команды чётко подтверждается счётом. Несмотря на то, что сборная Боливии показала хорошую игру, забить гол не смогла.
Игроки России успешно выполнили все поставленные перед ними задачи. Команда под руководством Валерия Карпина проведёт очередные товарищеские матчи в следующем ноябре.
Эти игры пройдут в Санкт-Петербурге и Сочи. В качестве соперников сборной России выступят команды Перу и Чили.