Luis de la Fuente Ispaniya g‘alabasi haqida fikr bildirdi
2026 yilgi jahon chempionati saralash bosqichining navbatdagi o‘yinida Ispaniya milliy terma jamoasi Bolgariya terma jamoasini 4:0 hisobida mag‘lub etdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu natija haqida "Qizil furiya" jamoasining bosh murabbiyi Luis de la Fuente fikr bildirdi. U aytishicha, Ispaniya jamoasi mag‘lubiyatsiz o‘yinlar seriyasini takrorladi va bu futbolchilarning mehnati hisobiga erishildi.
Jamoa yanada katta yutuqlarga intilmoqda va g‘alabalardan charchamayapti. Ispaniya terma jamoasi yangi marralarga erishishni maqsad qilgan.
Hozirgi vaqtda "Qizil furiya" o‘z guruhida aniq yetakchilik qilmoqda. Keyingi turda Luis de la Fuente boshchiligidagi jamoa 15 noyabr kuni Gruziya terma jamoasi bilan maydonga tushadi.
Bu o‘yin jamoaning keyingi muvaffaqiyatlari uchun muhim ahamiyatga ega bo‘ladi. Terma jamoa a’zolari va murabbiylar yuqori natijalarga erishish uchun tinimsiz harakat qilmoqda.

Luis de la Fuente высказался о победе Испании
В очередном матче отборочного этапа чемпионата мира 2026 года национальная сборная Испании одержала победу над сборной Болгарии со счётом 4:0. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер команды "Красная фурия" Луис де ла Фуэнте высказался по поводу этого результата. По его словам, сборная Испании повторила серию игр без поражений, и это было достигнуто благодаря труду футболистов.
Команда стремится к ещё большим достижениям и не устает от побед. Национальная сборная Испании поставила перед собой цель достичь новых высот.
В настоящее время "Красная фурия" уверенно лидирует в своей группе. В следующем туре команда под руководством Луиса де ла Фуэнте выйдет на поле 15 ноября против сборной Грузии.
Этот матч будет иметь важное значение для дальнейших успехов команды. Члены сборной и тренеры прилагают неустанные усилия для достижения высоких результатов.