Kuchaev: Rossiya intizomli o‘yin bilan Boliviyani mag‘lub etdi
Rossiya terma jamoasi futbolchisi Konstantin Kuchaev Boliviya bilan o‘tgan do‘stona o‘yindan so‘ng fikrlarini bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv Rossiya jamoasining 3:0 hisobida g‘alabasi bilan yakunlandi. Yarim himoyachi hisobicha, terma jamoa yaxshi o‘yin ko‘rsatib, ko‘p gol urishga muvaffaq bo‘ldi.
Kuchaevning aytishicha, Boliviya kuchli jamoa hisoblanadi va ularning texnik jihatdan yaxshi tayyorlangan futbolchilari bor. Biroq Rossiya jamoasi intizom va jismoniy tayyorgarlik hisobiga raqibni mag‘lub etdi.
Futbolchi o‘zi Rossiya terma jamoasining yakuniy tarkibida bo‘lishini kutmagan, shuning uchun "Rostov" jamoasi bilan o‘yinlarga osoyishta tayyorgarlik ko‘rganini ta’kidladi. Ushbu o‘yinda Kuchaev maydonga yetti daqiqa chiqdi va u milliy jamoa libosida 2020 yildan beri birinchi bor maydonga tushdi.

Кучаев: Россия победила Боливию дисциплинированной игрой
Футболист сборной России Константин Кучаев поделился своими мыслями после товарищеского матча с Боливией. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча завершилась победой российской команды со счётом 3:0. По мнению полузащитника, сборная показала хорошую игру и сумела забить много голов.
По словам Кучаева, Боливия — сильная команда с технически хорошо подготовленными футболистами. Однако российская команда победила соперника благодаря дисциплине и физической подготовке.
Футболист отметил, что не ожидал оказаться в окончательном составе сборной России, поэтому спокойно готовился к играм с командой «Ростов». В этом матче Кучаев провёл на поле семь минут и впервые с 2020 года вышел на поле в форме национальной сборной.