«Krasnodar» va Rossiya terma jamoasi darvozaboni Stanislav Agkatsev Boliviya bilan do‘stlik uchrashuvida milliy jamoa boshlang‘ich tarkibida beshta CSKA futbolchisining maydonga tushishi haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv boshidan maydonga Igor Diveyev, Matvey Lukin, Danil Krugovoy, shuningdek, Ivan Oblyakov va Matvey Kislyak chiqdi. Agkatsevning so‘zlariga ko‘ra, ular bilan o‘ynash unga qulay bo‘lgan.
U klubdan qat’i nazar, barcha futbolchilar terma jamoa uchun harakat qilishini ta’kidladi. Uchrashuv Rossiya jamoasining 3:0 hisobidagi g‘alabasi bilan yakunlandi.

Агкацев: Независимо от клуба, единство сборной
Вратарь «Краснодара» и сборной России Станислав Агкацев высказался о том, что в товарищеском матче с Боливией в стартовом составе национальной команды вышли пять футболистов ЦСКА. Об этом сообщает Euro-football.ru.
С начала встречи на поле вышли Игорь Дивеев, Матвей Лукин, Данил Круговой, а также Иван Обляков и Матвей Кисляк. По словам Агкацева, играть с ними было комфортно.
Он подчеркнул, что независимо от клуба все футболисты стараются для сборной. Матч завершился победой российской команды со счётом 3:0.
Авторами голов стали Лечи Садулаев, Алексей Миранчук и Иван Сергеев. Ранее команда Валерия Карпина одержала победу над сборной Ирана со счётом 2:1.