Barinov: Boliviya bilan o‘yinda ajoyib atmosfera yaratildi
Rossiya terma jamoasi va “Lokomotiv” yarim himoyachisi Dmitriy Barinov Boliviya bilan o‘tkazilgan do‘stlik uchrashuvidagi muhit haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv deyarli to‘la stadionda bo‘lib o‘tdi va ajoyib kayfiyat hukm surdi. Barinovning so‘zlariga ko‘ra, jamoa muxlislar uchun o‘ynaydi va g‘alabada ularning hissasi katta.
14 oktabr kuni Moskva shahrida Rossiya terma jamoasi BetBoom o‘yinida Boliviya jamoasini qabul qildi. O‘yinda Rossiya jamoasi 3:0 hisobida aniq g‘alaba qozondi.
Gollarni Lechi Sadulaev, Aleksey Miranchuk va Ivan Sergeyev kiritishdi. Kelasi oyda terma jamoa murabbiyi Valeriy Karpin boshchiligida Peru va Chili milliy jamoalarini qabul qiladi.
Ushbu uchrashuvlar terma jamoaning keyingi tayyorgarligi va xalqaro maydondagi o‘yinlari uchun muhim ahamiyatga ega.

Barinov: В матче с Боливией была создана замечательная атмосфера
Полузащитник сборной России и «Локомотива» Дмитрий Баринов поделился впечатлениями о атмосфере в товарищеском матче с Боливией. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Матч прошёл при почти полном стадионе, и царило отличное настроение. По словам Баринова, команда играет для болельщиков, и их вклад в победу очень велик.
14 октября в Москве сборная России в матче BetBoom принимала команду Боливии. Встреча завершилась уверенной победой россиян со счётом 3:0.
Голы забили Лечи Садулаев, Алексей Миранчук и Иван Сергеев. В следующем месяце под руководством главного тренера сборной Валерия Карпина команда примет национальные сборные Перу и Чили.
Эти матчи имеют важное значение для дальнейшей подготовки сборной и её выступлений на международной арене.