Melëxin: Rostov Spartak ustidan g‘alaba qozonmoqchi
«Rostov» jamoasi himoyachisi Viktor Melëxin Rossiya Premyer ligasining 12-turida poytaxtdagi «Spartak» jamoasiga qarshi bo‘ladigan o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, har bir o‘yinga faqat g‘alaba uchun chiqishadi. Shu sababli, bu o‘yin ular uchun navbatdagi muhim bahs bo‘lib, uni yutishga harakat qilishadi.
«Spartak» va «Rostov» jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv 18-oktabr, shanba kuni Moskva shahridagi «Lukoyl Arena» stadionida bo‘lib o‘tadi. O‘yinning boshlanish vaqti poytaxt vaqti bilan soat 15:15 da belgilanmoqda.
Hozirgi kunga kelib, «qizil-oq» jamoasi Premyer liga jadvalida oltinchi o‘rinda turibdi, «sariq-ko‘k» jamoasi esa o‘nchi pog‘onani egallagan. Har ikki jamoa ham o‘z o‘yinlarini g‘alaba bilan yakunlashga intilmoqda.

Melëxin: Хотим победить Ростов Спартак
Защитник команды «Ростов» Виктор Мелёхин поделился своими мыслями о предстоящем матче 12-го тура Российской Премьер-лиги против московского «Спартака». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, на каждую игру выходят только за победой. Поэтому этот матч для них является очередным важным поединком, который они постараются выиграть.
Встреча команд «Спартак» и «Ростов» состоится 18 октября, в субботу, на стадионе «Лукойл Арена» в Москве. Начало игры запланировано на 15:15 по московскому времени.
На данный момент команда «красно-белых» занимает шестое место в таблице Премьер-лиги, а «жёлто-синие» расположились на десятом месте. Обе команды стремятся завершить свои матчи победой.