Syomin: Rossiya terma jamoasi o‘yinlari foydali bo‘ldi
Mashhur murabbiy Yuri Syomin Rossiya terma jamoasining so‘nggi BetBoom o‘yinlari haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Uning ta’kidlashicha, ushbu ikki o‘yin juda foydali bo‘ldi. Xalqaro dasturdan chiqmaslik muhim ekanini aytib, Rossiya Futbol Ittifoqini maqtadi va ular yaxshi raqiblarni topayotganini ta’kidladi.
Mutaxassis fikricha, Rossiya va Boliviya o‘rtasidagi o‘yin qiziqarli kechdi va muxlislar ham ushbu uchrashuvni yoqtirishdi. Oktyabr oyida Rossiya terma jamoasi Eron va Boliviya jamoalarini mag‘lub etdi.
Volgogradda bo‘lib o‘tgan birinchi o‘yinda hisob 2:1 bo‘ldi, Moskva shahridagi ikkinchi o‘yinda esa 3:0 hisobida g‘alaba qozonildi. Bu natijalar jamoaning jahon maydonida o‘z o‘rnini mustahkamlashiga xizmat qilmoqda.
Rossiya terma jamoasi kelgusida ham shu kabi muvaffaqiyatli o‘yinlarni davom ettirishni maqsad qilgan.

Сёмин: Игры сборной России были полезными
Известный тренер Юрий Сёмин высказался о последних матчах сборной России в рамках BetBoom. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, эти две игры были очень полезными. Он отметил важность не выходить из международной программы, похвалил Российский футбольный союз и подчеркнул, что они находят хороших соперников.
По мнению специалиста, матч между Россией и Боливией прошёл интересно, и болельщикам тоже понравилась эта встреча. В октябре сборная России одержала победы над командами Ирана и Боливии.
В первом матче, прошедшем в Волгограде, счёт был 2:1, а во втором матче в Москве была одержана победа со счётом 3:0. Эти результаты способствуют укреплению позиций команды на мировой арене.