Aguero Barselonada o‘tkazilgan o‘yinda Reshfordning o‘ynashini maqtadi
Sobiq argentinalik hujumchi Serxio Aguero "Barselona" jamoasida o‘ynayotgan Markus Reshford haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Aguero ta’kidlaganidek, Reshford jamoaga o‘tganidan keyingi birinchi oylarida yaxshi o‘yin ko‘rsatmoqda. U nafaqat gol urmoqda, balki samarali uzatmalar bilan ham jamoasiga yordam bermoqda.
27 yoshli ingliz hujumchisi "Manchester Yunayted"dan ijaraga olingan va joriy yil iyul oyidan beri "Barselona" sharafini himoya qilmoqda. Hans-Diter Flik boshchiligidagi jamoada u o‘n nafar o‘yinda maydonga tushib, uchta gol urdi va beshta golga uzatma berdi.
Aguero Reshfordning tezda yangi jamoaga moslashgani va o‘zini yaxshi ko‘rsatgani uchun uni maqtadi. Shu hafta oxirida "Barselona" o‘z maydonida "Jirona" jamoasini qabul qiladi.

Агуэро похвалил игру Рашфорда в матче, проведённом в Барселоне
Бывший аргентинский нападающий Серхио Агуэро высказался о Маркусе Рашфорде, играющем в команде "Барселона". Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Агуэро, Рашфорд показывает хорошую игру в первые месяцы после перехода в команду. Он не только забивает голы, но и помогает команде эффективными передачами.
27-летний английский нападающий был арендован у "Манчестер Юнайтед" и с июля этого года защищает цвета "Барселоны". В команде под руководством Ханса-Дитера Флика он сыграл в десяти матчах, забил три гола и отдал пять результативных передач.
Агуэро похвалил Рашфорда за быструю адаптацию к новой команде и хорошие выступления. В конце этой недели "Барселона" примет на своем поле команду "Жирона".