Cherchesov: "Dinamo" bilan o‘yinda qiyin raqobat bo‘ladi
Mehmonlar bosh murabbiyi Stanislav Cherchesov yaqinlashib kelayotgan o‘yinni sharhladi. Uning so‘zlariga ko‘ra, "Dinamo" yaxshi jamoa bo‘lib, unda kuchli o‘yinchilar mavjud.
Ular uchun murakkab o‘yin kutilyapti. Har bir jamoaning o‘z oldiga qo‘ygan maqsadlari bor va ular har bir raqibni diqqat bilan o‘rganmoqda.
Ushbu o‘yin "VTB Arena" stadionida 19-oktabr, yakshanba kuni bo‘lib o‘tadi. O‘yin Moskva vaqti bilan soat 19:30 da boshlanadi.
Rossiya chempionatining 11-turidan so‘ng "Dinamo" jamoasi jadvallarda sakkizinchi o‘rinni egallab turibdi, "Ahmat" esa to‘qqizinchi pog‘onada joylashgan. Ushbu uchrashuv jamoalar uchun muhim ahamiyatga ega bo‘lib, muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda.

Черчесов: "Динамо" с нами будет сложная борьба
В рамках 12-го тура Российской Премьер-лиги грозненский клуб "Ахмат" сыграет в гостях с московским "Динамо". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер гостей Станислав Черчесов прокомментировал предстоящую игру. По его словам, "Динамо" — хорошая команда с сильными игроками.
Их ожидает сложная игра. Каждая команда ставит перед собой определённые цели и внимательно изучает каждого соперника.
Матч состоится на стадионе "ВТБ Арена" в воскресенье, 19 октября. Начало игры по московскому времени в 19:30.
После 11-го тура чемпионата России "Динамо" занимает восьмое место в таблице, а "Ахмат" располагается на девятой позиции. Эта встреча имеет большое значение для команд и с большим интересом ожидается болельщиками.