Rashford: Men hech qachon taslim bo‘lmayman
Futbolchi Markus Reshford o‘z kelajak rejalariga oid fikrlarini qayta bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Yaqin ikki hafta ichida ingliz futbolchisining yoshiga 28 yosh to‘ladi, ammo o‘zi aytganidek, u hali o‘zining eng yuqori cho‘qqisiga yetmagan. Reshfordning so‘zlariga ko‘ra, faqat ikkita yo‘l bor: yoki taslim bo‘lish, yoki o‘z maqsadiga erishish uchun barcha kuchini sarflash.
U har doim o‘z ustida ishlashni to‘xtatmasligini ta’kidladi, nima bo‘lmasin, doim harakatda bo‘lishga intiladi. The Touchline nashri futbolchining so‘zlarini keltirmoqda.
Hozirda «Barselona» jamoasi Reshfordni mavsum oxirigacha ijaraga oldi va uni keyinchalik sotib olish huquqiga ega. U kataloniyalik jamoa safida o‘n o‘yinda uchta gol urdi va beshta golga assistentlik qildi.

Рашфорд: Я никогда не сдамся
Футболист Маркус Решфорд вновь поделился своими мыслями о планах на будущее. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В ближайшие две недели английскому футболисту исполнится 28 лет, но, как он сам говорит, он ещё не достиг своего наивысшего пика. По словам Решфорда, существует только два пути: либо сдаться, либо приложить все силы для достижения своей цели.
Он подчеркнул, что всегда продолжает работать над собой и, что бы ни случилось, стремится постоянно двигаться вперёд. Издание The Touchline приводит слова футболиста.
В настоящее время команда «Барселона» арендовала Решфорда до конца сезона с правом последующего выкупа. В составе каталонской команды он забил три гола и отдал пять результативных передач в десяти матчах.