Rossiya terma jamoasi himoyachisi Viktor Melyohin o‘zining sog‘ligi haqida ma’lumot berdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Esda tutamiz, do‘stona o‘yinda Eron terma jamoasi bilan bo‘lib o‘tgan uchrashuvda Melyohin boshiga oyoq bilan zarba olgan edi. Hozirda uning qulog‘ida kichik kesik bor, ammo u allaqachon bitmoqda.
Shuning uchun holat odatdagidek, hammasi yaxshi, deydi futbolchi. Shifokorlar esa bu jarohat ancha jiddiyroq bo‘lishi mumkinligini ta’kidlagan.
Melyohin qulog‘ini tikishga hojat qolmaganini, uni faqat biroz yopishtirishganini qo‘shimcha qildi. Rossiya va Eron terma jamoalari o‘rtasidagi BetBoom o‘yini Volgograd shahridagi to‘liq stadionda o‘tkazildi.
Valeriy Karpin boshchiligidagi jamoa 2:1 hisobida g‘alaba qozondi. Shuningdek, oktabr oyida Rossiya terma jamoasi Moskva shahrida Boliviyaga qarshi o‘yinda 3:0 hisobida yutqazmaganini ham eslatib o‘tish lozim.

Мелёхин сообщил о состоянии после черепно-мозговой травмы
Защитник сборной России Виктор Мелёхин рассказал о своём здоровье. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Напомним, в товарищеском матче со сборной Ирана Мелёхин получил удар ногой по голове. В настоящее время у него небольшой порез на ухе, но он уже заживает.
Поэтому футболист говорит, что всё как обычно, всё хорошо. Врачи же отметили, что эта травма могла быть гораздо серьёзнее.
Мелёхин добавил, что не было необходимости зашивать ухо, его лишь немного заклеили. Матч BetBoom между сборными России и Ирана прошёл на полном стадионе в Волгограде.
Команда под руководством Валерия Карпина одержала победу со счётом 2:1. Также стоит напомнить, что в октябре сборная России в Москве сыграла вничью 0:0 с Боливией.