Naumov: "Lokomotiv" CSKAga kuchli qarshilik ko‘rsatadi
Moskva “Lokomotiv” jamoasining sobiq prezidenti Nikolay Naumov Rossiya chempionatining 12-turi doirasida bo‘lib o‘tadigan “temiryo‘lchilar” va poytaxt CSKA o‘rtasidagi uchrashuv haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, o‘yin juda jiddiy va qiziqarli bo‘ladi. “Loko” jamoasi CSKAga qarshi kuchli kurash olib borishga harakat qiladi.
O‘yin tezkor va qarama-qarshi hujumlar bilan kechishi kutilmoqda, biroq ko‘p gol urilishi ehtimoli past. Hozirda “temiryo‘lchilar” turnir jadvalida ikkinchi o‘rinda, “armeychilar” esa birinchi pog‘onada turibdi.
“Lokomotiv” va CSKA o‘rtasidagi o‘yin “RJD Arena” stadionida 18 oktyabr, shanba kuni bo‘lib o‘tadi. Uchrashuv poytaxt vaqti bilan soat 19:45da boshlanadi.
Ushbu o‘yin muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda va jamoalarning mavsumdagi o‘zaro raqobatini yanada kuchaytiradi.

Наумов: "Локомотив" окажет сильное сопротивление ЦСКА
Бывший президент московского «Локомотива» Николай Наумов высказался о предстоящем в рамках 12-го тура чемпионата России матче между «железнодорожниками» и столичным ЦСКА. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, игра будет очень серьёзной и интересной. Команда «Локо» постарается оказать ЦСКА сильное сопротивление.
Ожидается быстрый матч с контратаками, однако вероятность большого количества голов невысока. В настоящее время «железнодорожники» занимают второе место в турнирной таблице, а «армейцы» — первое.
Матч между «Локомотивом» и ЦСКА пройдёт на стадионе «РЖД Арена» в субботу, 18 октября. Начало встречи по столичному времени — 19:45.