Lukin: CSKA uchun "Lokomotiv"ni mag‘lub etish muhim
CSKA jamoasining himoyachisi Matvey Lukin yaqinlashayotgan derbi o‘yini haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
U Lokomotiv jamoasi bilan bahsda o‘zini sinab ko‘rish qiziqarli bo‘lishini ta’kidladi. Lukinning so‘zlariga ko‘ra, ular jamoa bilan yaxshi tayyorgarlik ko‘rib, g‘alaba qozonishga intiladi.
Ular uchun Lokomotivni mag‘lub etish va jadvalda raqiblaridan oldinda bo‘lish juda muhimdir. Rossiya Premer-ligasining 12-turi boshlanishidan oldin CSKA turnir jadvalida yetakchi o‘rinda turibdi va 24 ochko jamg‘argan.
Lokomotiv esa ikkinchi o‘rinda bo‘lib, yetakchidan faqat bitta ochko kam. Ushbu muhim o‘yin 18-oktabr kuni bo‘lib o‘tadi va soat 19:45da boshlanadi.
O‘yinning matnli translyatsiyasi LiveResult portali orqali taqdim etiladi. Bu uchrashuv muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otadi va jamoalar o‘rtasidagi kuch sinovi bo‘ladi.

Лукин: Для ЦСКА важно победить "Локомотив"
Защитник команды ЦСКА Матвей Лукин высказался о предстоящем дерби. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что будет интересно проверить себя в матче с командой Локомотив. По словам Лукина, они хорошо подготовились к игре и стремятся к победе.
Для них очень важно победить Локомотив и опередить соперников в турнирной таблице. Перед началом 12-го тура Российской Премьер-лиги ЦСКА занимает лидирующую позицию в таблице, набрав 24 очка.
Локомотив же находится на втором месте, отставая от лидера всего на одно очко. Эта важная игра состоится 18 октября и начнётся в 19:45.
Текстовая трансляция матча будет доступна на портале LiveResult. Эта встреча вызовет большой интерес у болельщиков и станет проверкой сил между командами.