Sobiq «Spartak» futbolchisi Aleksandr Mostovoy Moskva derbisida «Lokomotiv» va CSKA jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Mostovoy xalqaro tanaffusdan so‘ng taxmin qilish qiyinligini ta’kidladi, chunki futbolchilar o‘z klublariga turli holatda qaytishadi. Uning so‘zlariga ko‘ra, CSKA joriy mavsumda birinchi o‘rinda borayotgani va «Lokomotiv» yaqin orada turgani hisobga olinsa, uchrashuv durang bilan yakunlanishi mumkin.
Rossiya Premer-ligasining 12-tur uchrashuvi 18 oktabr kuni bo‘lib o‘tadi. O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 19:45 da belgilangan.
LiveResult portali ushbu o‘yinni matnli tarzda jonli efirda yoritadi. Bu bahs muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda va jamoalar o‘rtasidagi raqobat kuchli bo‘lishi kutilmoqda.

Mostovoy предсказал ничью в московском дерби
Бывший футболист «Спартака» Александр Мостовой высказал мнение о матче московского дерби между командами «Локомотив» и ЦСКА. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Мостовой отметил, что после международного перерыва делать прогнозы сложно, так как футболисты возвращаются в свои клубы в разном состоянии. По его словам, учитывая, что ЦСКА в этом сезоне занимает первое место, а «Локомотив» находится рядом, встреча может закончиться ничьей.
Матч 12-го тура Российской Премьер-лиги состоится 18 октября. Начало игры запланировано на 19:45 по московскому времени.
Портал LiveResult будет вести текстовую онлайн-трансляцию этого матча. Этот поединок вызывает большой интерес у болельщиков, и ожидается, что соперничество между командами будет напряжённым.