Stankovich uchun "Spartak"dagi oxirgi o‘yin bo‘lishi mumkin
Sobiq “Torpedo” jamoasi murabbiyi Igor Kolyvanov Rossiya chempionatining navbatdagi “Spartak” va “Rostov” o‘rtasidagi o‘yini haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Mutaxassisning ta’kidlashicha, “qizil-oq” jamoasi o‘z ochkolarini olishga haqli, chunki ularning tarkibi sifatli futbolchilardan tashkil topgan va katta imkoniyatga ega. Shuningdek, raqib jamoa ham kuchli va oson yengilmaydigan jamoa hisoblanadi.
“Rostov” jamoasi kutilmagan natija ko‘rsatishi mumkin, bu o‘yin esa Stankovich uchun oxirgi bo‘lishi ehtimoli mavjud, dedi Kolyvanov “Chempionat” nashriga bergan intervyusida. Rossiya premer-ligasining 12-turidan o‘rin olgan “Spartak” va “Rostov” jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv 18 oktabr kuni bo‘lib o‘tadi.
O‘yin Moskva vaqti bilan soat 15:15 da boshlanadi. Ushbu bellashuv futbol ishqibozlari uchun muhim voqea bo‘lib, jamoalarning hozirgi holati va imkoniyatlarini sinash imkonini beradi.
Har ikki jamoa ham g‘alabaga intiladi va muxlislar uchun qiziqarli o‘yin taqdim etishga harakat qiladi.

Для Станковича это может быть последняя игра в "Спартак"
Бывший тренер команды «Торпедо» Игорь Колыванов высказался о предстоящем матче чемпионата России между «Спартаком» и «Ростовом». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам специалиста, команда «красно-белых» заслуживает своих очков, так как в их составе есть качественные футболисты и большие возможности. Также соперник является сильной и не простой для победы командой.
«Команда «Ростов» может показать неожиданный результат, а этот матч может стать последним для Станковича», — сказал Колыванов в интервью изданию «Чемпионат». Встреча между «Спартаком» и «Ростовом» в рамках 12-го тура Российской Премьер-Лиги состоится 18 октября.
Игра начнётся в 15:15 по московскому времени. Этот поединок является важным событием для футбольных болельщиков и позволит проверить текущую форму и возможности команд.