Talalaev Spartak haqida gaplarga javob berdi
Andrey Talalaev «Baltika» jamoasini boshqarishda yaxshi natijalar ko‘rsatmoqda. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Rossiya chempionatining o‘n birinchi turidan so‘ng jamoa turnir jadvalida beshinchi o‘rinda turibdi. Talalaev «Spartak» jamoasiga o‘tishi haqida tarqalgan gap-so‘zlarga javob berdi.
U «Men buni muhokama qilmayman. Hozir o‘z joyimda ishlayapman va ish jarayonidan rohatlanyapman», deb ma’lum qildi.
«Baltika» o‘n bir tur davomida 20 ochko jamg‘argan. Jadvalda undan keyingi, oltinchi o‘rinda turgan «Spartak» jamoasi esa 18 ochkoga ega.
Moskva jamoasini Dejan Stankovich boshqaradi. Keyingi turda «Spartak» o‘z maydonida «Rostov»ni qabul qiladi, «Baltika» esa mehmon sifatida «Rubin» jamoasiga qarshi o‘ynaydi.
Hozirgi vaqtda «Baltika»ning ko‘rsatgan natijalari jamoaning yuqori pog‘onada turishiga yordam bermoqda va murabbiy o‘z ishidan mamnunligini bildirgan.

Талалаев выразил мнение по слухам о Спартаке
Андрей Талалаев показывает хорошие результаты в руководстве командой «Балтика». Об этом сообщает Euro-football.ru.
После одиннадцатого тура чемпионата России команда занимает пятое место в турнирной таблице. Талалаев ответил на слухи о переходе в команду «Спартак».
Он заявил: «Я не обсуждаю это. Сейчас я работаю на своем месте и получаю удовольствие от рабочего процесса».
«Балтика» за одиннадцать туров набрала 20 очков. Команда «Спартак», занимающая в таблице шестое место, имеет 18 очков.
Московской командой руководит Деян Станкович. В следующем туре «Спартак» примет у себя «Ростов», а «Балтика» сыграет в гостях с командой «Рубин».
В настоящее время результаты «Балтики» помогают команде находиться на высоких позициях, и тренер выразил удовлетворение своей работой.