Postekoglu Nottingham Forestni Chelsi ustidan g‘alabaga tayyorlaydi
«Nottingham Forest» jamoasi bosh murabbiyi Anje Postekoglu jamoasi shanba kuni bo‘ladigan Premer-liga doirasidagi «Chelsi»ga qarshi o‘yinda g‘alaba uchun maydonga tushishini ma’lum qildi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
U jurnalistlarga bergan intervyusida har bir o‘yinda g‘alaba qozonish muhimligini ta’kidladi. Postekoglu, «Biz kuchli raqibga qarshi o‘ynaymiz.
So‘nggi haftalarda yaxshi mashg‘ulotlar o‘tkazdik va milliy terma jamoalar o‘yinlari sababli tanaffusdan keyin barcha futbolchilar yaxshi holatda», dedi. «Nottingham Forest» va «Chelsi» o‘rtasidagi o‘yin 18 oktabr kuni Moskva vaqti bilan soat 14:30 da boshlanadi.
Ushbu uchrashuvning matnli translyatsiyasini LiveResult portali orqali kuzatishingiz mumkin. Shuningdek, Anje Postekoglu bosh murabbiy etib tayinlangandan so‘ng, «Nottingham Forest» jamoasi yetti o‘yin o‘tkazdi, ammo g‘alaba qozona olmadi; ikki durang va besh mag‘lubiyat qayd etildi.

Постекоглу готовит Ноттингем Форест к победе над Челси
Главный тренер команды «Ноттингем Форест» Анже Постекоглу заявил, что его команда выйдет на поле в матче Премьер-лиги против «Челси», который состоится в субботу, с целью одержать победу. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В интервью журналистам он подчеркнул важность победы в каждой игре. Постекоглу сказал: «Мы играем против сильного соперника.
В последние недели мы провели хорошие тренировки, и после перерыва, связанного с играми национальных сборных, все футболисты в хорошей форме». Матч между «Ноттингем Форест» и «Челси» начнётся 18 октября в 14:30 по московскому времени.
Текстовую трансляцию этой встречи можно будет смотреть на портале LiveResult. Также после назначения Анже Постекоглу главным тренером «Ноттингем Форест» провёл семь матчей, но не смог одержать ни одной победы; зафиксированы две ничьи и пять поражений.