Beveev: "Baltika" "Rubin" bilan o‘yinga tayyor
Kaliningradning "Baltika" jamoasi himoyachisi Mingiyan Beveev Rossiya Premyer Ligasi 12-tur doirasida Kazanning "Rubin" jamoasiga qarshi o‘yin oldidan jamoaning kayfiyati haqida gapirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
U terma jamoadan qaytgach, yaxshi kayfiyatda va ijobiy his-tuyg‘ular bilan to‘lganini, jamoa a’zolarini sog‘inganini ta’kidladi. Beveevning so‘zlariga ko‘ra, jamoa Kazanda g‘alaba qozonish uchun bor kuchini sarflashga tayyor.
U muvaffaqiyatga erishish uchun o‘yinda kichik o‘zgarishlar kiritish va himoyada xatolardan qochish zarurligini aytdi. Bu esa jamoaning g‘alaba imkoniyatlarini oshiradi.
Beveev "Sovetskiy sport" nashriga bergan intervyusida, ijobiy kayfiyatda ekanligini va jamoa bilan uchrashishni intiqlik bilan kutayotganini bildirdi. Rossiya Premyer Ligasi 11-turidan so‘ng Kaliningrad klubi 20 ochko bilan beshinchi o‘rinda bormoqda.

Бевеев: "Балтика" готова к игре с "Рубином"
Защитник калининградской "Балтики" Мингиян Бевеев рассказал о настроении команды перед матчем 12-го тура Российской Премьер-Лиги против казанского "Рубина". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что после возвращения из сборной находится в хорошем настроении и наполнен положительными эмоциями, соскучился по товарищам по команде. По словам Бевеева, команда готова приложить все силы, чтобы одержать победу в Казани.
Он подчеркнул необходимость внести небольшие изменения в игру и избегать ошибок в обороне для достижения успеха. Это повысит шансы команды на победу.
В интервью изданию "Советский спорт" Бевеев заявил, что находится в позитивном настроении и с нетерпением ждет встречи с командой. После 11-го тура Российской Премьер-Лиги калининградский клуб занимает пятое место с 20 очками.