«Inter» «Piza»ni mag‘lub etib, yetakchilikni mustahkamladi
Italiya A Seriyasining 22-turida «Inter» jamoasi «Piza» ustidan yirik g‘alabaga erishdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Kristian Kivu boshchiligidagi milanliklar raqiblarini 6:2 hisobida mag‘lub etishdi. Mazkur uchrashuv haqida euro-football.ru xabar berdi.
O‘yinda gollardan birini Anj-Yoan Bonni urdi. Hujumchi o‘yin yakunida o‘z hissiyotlarini ochiqchasiga aytib o‘tdi.
«Gol urish albatta yoqimli, lekin jamoaning g‘alaba qozonishi bundan ham muhim. Endi esa bizni kutayotgan muhim o‘yindan avval yaxshi dam olishimiz kerak», — dedi Bonni.
Uning so‘zlari fcinter1908.it tomonidan keltirildi. Ushbu g‘alaba «Inter» jamoasining chempionat jadvalidagi yetakchiligini yanada mustahkamladi.

«Интер» обыграл «Пизу», укрепив лидерство
В 22-м туре Серии А Италии команда «Интер» одержала крупную победу над «Пизой». Об этом сообщает Zamin.uz.
Миланцы под руководством Кристиана Киву победили соперников со счётом 6:2. Об этом матче сообщает euro-football.ru.
В одном из голов отличился Анж-Жоан Бонни. Нападающий в конце игры откровенно поделился своими эмоциями.
«Забивать гол, конечно, приятно, но ещё важнее, чтобы команда одержала победу. Теперь нам нужно хорошо отдохнуть перед важным матчем», — сказал Бонни.
Его слова приводит fcinter1908.it. Эта победа ещё больше укрепила лидерство «Интера» в турнирной таблице чемпионата.
В следующем туре миланские футболисты сыграют против «Кремонезе». Команда сейчас стремится сохранить свои высокие результаты.