"Antalyaspor" himoyachisi Georgiy Djikiya Turkiya klubidagi faoliyati haqida qisqacha fikr bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
32 yoshli futbolchining so‘zlari "FNL s Ilyovym" telegram-kanalida e’lon qilingan video orqali tarqaldi. Bu haqda euro-football.ru xabar berdi.
Djikiyadan "Antalyaspor"dagi faoliyati haqida so‘ralganda, u qisqacha: "Hammasi yaxshi, rahmat", deya javob berdi. Turkiyadagi sharoitlar haqida berilgan savolga esa u kulib: "Turkiyada hammasi joyida", dedi.
Georgiy Djikiya "Antalyaspor" jamoasiga o‘tgan yozda qo‘shilgan. Shu vaqt ichida u 13 ta o‘yinda maydonga tushib, 2 ta gol urishga muvaffaq bo‘ldi.
Ayni damda "Antalyaspor" Turkiya Superligasi turnir jadvalida 14-o‘rinni egallab turibdi. Jamoa navbatdagi uchrashuvini 13-fevral kuni o‘z maydonida "Samsunspor"ga qarshi o‘tkazishi rejalashtirilgan.

Защитник "Антальяспора" Георгий Джикия кратко высказался о своей деятельности в турецком клубе. Об этом сообщает Zamin.uz.
Слова 32-летнего футболиста распространились через видео, опубликованное в телеграм-канале "FNL с Ильёвым". Об этом сообщает euro-football.ru.
Когда у Джикии спросили о его деятельности в "Антальяспоре", он кратко ответил: "Всё хорошо, спасибо". На вопрос о условиях в Турции он улыбнулся и сказал: "В Турции всё в порядке".
Георгий Джикия присоединился к команде "Антальяспор" прошлым летом. За это время он сыграл в 13 матчах и сумел забить 2 гола.
В настоящее время "Антальяспор" занимает 14-е место в турнирной таблице Суперлиги Турции. Следующий матч команда планирует провести 13 февраля на своём поле против "Самсунспора".