"Antalyaspor" jamoasi himoyachisi Georgiy Jikiya Turkiyadagi faoliyati va jamoada kechayotgan ishlari haqida qisqacha fikr bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
32 yoshli futbolchining izohlari "FNL s Ilyovym" telegram-kanalida e’lon qilingan bo‘lib, bu haqda euro-football.ru nashri xabar berdi. Futbolchidan klubdagi ishlari haqida so‘ralganda, u hammasi yaxshi ekanini ta’kidladi.
Shuningdek, Turkiyadagi sharoitlar haqida berilgan savolga jilmayib, barcha narsadan mamnun ekanini qayd etdi. Ma’lumot uchun, Georgiy Jikiya o‘tgan yozda "Antalyaspor" safiga qo‘shilgan.
Shu kungacha u jamoa safida 13 ta o‘yinda maydonga tushib, 2 ta gol kiritishga muvaffaq bo‘lgan. Hozirda "Antalyaspor" Turkiya Superligasi turnir jadvalida 14-o‘rinda bormoqda.
Jamoaning navbatdagi uchrashuvi 13-fevral kuni o‘z maydonida "Samsunspor"ga qarshi o‘tkazilishi rejalashtirilgan.

Георгий Джикия: "Антальяспор"да всё хорошо
Защитник команды "Антальяспор" Георгий Джикия кратко высказался о своей деятельности в Турции и работе в команде. Об этом сообщает Zamin.uz.
Комментарии 32-летнего футболиста были опубликованы в телеграм-канале "FNL с Ильёвым", о чём сообщил портал euro-football.ru. Когда у футболиста спросили о работе в клубе, он подчеркнул, что всё хорошо.
Также, отвечая на вопрос о условиях в Турции, он улыбнулся и отметил, что доволен всем. Для справки, Георгий Джикия присоединился к "Антальяспору" прошлым летом.
До сих пор он сыграл за команду в 13 матчах и сумел забить 2 гола. В настоящее время "Антальяспор" занимает 14-е место в турнирной таблице Суперлиги Турции.