Ronaldu sportzalda qizi bilan mashq qilmoqda
Krishtianu Ronalduning rafiqasi Jorjina Rodriges ijtimoiy tarmoqlarda yangi surat bilan bo‘lishdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Suratda taniqli futbolchi sportzalda gantel bilan mashq qilayotgani aks etgan. Bu haqda euro-football.ru xabar bermoqda.
41 yoshli futbolchi yonida uning qizlaridan biri ham ko‘rinadi. Qizaloq ham kichik gantel ushlab turgan bo‘lib, u pushti rangda ekanligi diqqatga sazovor.
Jorjina suratga qisqa izoh qoldirgan: "Dada". Bundan avval Rodriges Ronalduni tug‘ilgan kuni bilan tabriklagan post e’lon qilgan edi.
Qizig‘i shundaki, ushbu tabrik futbolchining 41 yoshga to‘lgan kunidan bir kun keyin sahifaga joylangan. So‘nggi paytlarda Ronaldu "Al-Nasr" klubining bir nechta o‘yinida ishtirok etmadi.
Ommaviy axborot vositalarida futbolchining klub rahbariyatidan norozi bo‘lgani va shu sabab uchrashuvlarni boykot qilayotgani haqida xabarlar tarqalgandi.

Роналду тренируется в спортзале с дочерью
Жена Криштиану Роналду Джорджина Родригес поделилась новым фото в социальных сетях. Об этом сообщает Zamin.uz.
На фото известный футболист тренируется в спортзале с гантелями. Об этом сообщает euro-football.ru.
Рядом с 41-летним футболистом видна одна из его дочерей. Девочка тоже держит маленькую гантель, которая выделяется розовым цветом.
Джорджина оставила короткий комментарий к фото: "Папа". Ранее Родригес опубликовала пост с поздравлением Роналду с днем рождения.
Интересно, что это поздравление было размещено на странице на следующий день после того, как футболисту исполнилось 41 год. В последнее время Роналду не принимал участия в нескольких матчах клуба "Аль-Наср".
В СМИ распространялись сообщения о том, что футболист недоволен руководством клуба и поэтому бойкотирует встречи.