Krishtianu Ronaldu va uning turmush o‘rtog‘i Jorjina Rodriges ijtimoiy tarmoqlarda yangi suratlar bilan bo‘lishdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ushbu suratlarda taniqli futbolchi sport zalida mashq qilayotgani aks etgan. Bu haqda "Euro-football.ru" nashri xabar berdi.
Suratda Ronaldu gantel ko‘tarayotgani ko‘rinadi. Uning yonida esa qizlaridan biri ham bor.
U ham kichikroq, pushti rangli gantel bilan shug‘ullanmoqda. Jorjina suratga qisqa izoh qoldirgan: “Dada”.
Ushbu kadrlar muxlislar e’tiborini tortdi. Bundan avvalroq Jorjina Rodriges Ronalduga tug‘ilgan kuni munosabati bilan tabrik yo‘llagan edi.
Ammo post futbolchining tug‘ilgan kunidan bir kun keyin e’lon qilingani kuzatuvchilar tomonidan qayd etildi. Shu bilan birga, Krishtianu Ronaldu "Al-Nasr" klubining so‘nggi bir necha o‘yinlarini o‘tkazib yubordi.
Ba’zi manbalarga ko‘ra, portugaliyalik futbolchi klub rahbariyatidan norozi bo‘lgani sababli uchrashuvlarda ishtirok etmagan. Bu holat futbol olamida muhokamalarga sabab bo‘lmoqda.

Роналду занимался в спортзале с дочерью
Криштиану Роналду и его супруга Джорджина Родригес поделились новыми фотографиями в социальных сетях. Об этом сообщает Zamin.uz.
На этих снимках известный футболист запечатлен во время тренировки в спортзале. Об этом сообщает издание "Euro-football.ru".
На фото видно, как Роналду поднимает гантели. Рядом с ним находится одна из его дочерей.
Она также занимается с меньшей гантелью розового цвета. Джорджина оставила короткую подпись к фото: «Папа».
Эти кадры привлекли внимание поклонников. Ранее Джорджина Родригес поздравила Роналду с днем рождения.
Однако подписчики отметили, что пост был опубликован на следующий день после дня рождения футболиста. В то же время Криштиану Роналду пропустил несколько последних матчей клуба "Аль-Наср".
По некоторым источникам, португальский футболист не участвовал в играх из-за недовольства руководством клуба. Эта ситуация вызывает обсуждения в футбольном мире.