«Antalyaspor» futbol klubi himoyachisi Georgiy Djikiya o‘zining Turkiyadagi faoliyati haqida fikr bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
32 yoshli futbolchi bu borada berilgan savollarga qisqacha javob qaytarib, o‘z fikrlarini bayon etdi. Uning izohlari «FNL s Ilyovym» telegram-kanali tomonidan e’lon qilingan videoda aks etgan.
Bu haqda euro-football.ru xabar bermoqda. Djikiyadan klubdagi ishlari va Turkiyadagi hayoti haqida so‘ralganda, u hammasi yaxshi ekanini aytgan.
Himoyachi Turkiyadagi sharoitlardan mamnunligini va bu holatdan qoniqish hosil qilayotganini tabassum bilan ta’kidlagan. Ma’lumot uchun, Georgiy Djikiya o‘tgan yilning yozida «Antalyaspor» jamoasiga qo‘shilgan.

Джикия: В Турции всё хорошо, я доволен условиями
Защитник футбольного клуба «Антальяспор» Георгий Джикия поделился своими мыслями о своей деятельности в Турции. Об этом сообщает Zamin.uz.
32-летний футболист кратко ответил на вопросы по этому поводу и выразил свои мысли. Его комментарии были опубликованы в видео на телеграм-канале «FNL s Ilyovym».
Об этом сообщает euro-football.ru. Когда у Джикии спросили о работе в клубе и жизни в Турции, он сказал, что всё хорошо.
Защитник с улыбкой отметил, что доволен условиями в Турции и получает от этого удовлетворение. Для справки, Георгий Джикия присоединился к команде «Антальяспор» прошлым летом.
Он до сих пор сыграл в 13 матчах и сумел забить 2 гола. В настоящее время «Антальяспор» занимает 14-е место в турнирной таблице Суперлиги Турции.