Trubin goli Ermakovni hayratga soldi
"Pari NN" klubi yarim himoyachisi Nikita Ermakov "Benfika" darvozaboni Anatoliy Trubinning "Real" darvozasiga urgan goli haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U bu voqea uni hayratga solganini ta'kidladi. Ushbu xabarni euro-football.ru e'lon qildi.
Ma'lum qilinishicha, Chempionlar ligasining 8-turida Anatoliy Trubin qo‘shimcha daqiqalarda gol urib, "Benfika" jamoasining pley-off bosqichiga chiqishida muhim rol o‘ynagan. Nikita Ermakov bu vaziyatni kinolardagi sahnalarga qiyoslab, bunga o‘xshash holatni hali ko‘rmaganini aytdi.
Eslatib o‘tamiz, qur'a natijalariga ko‘ra, "Real Madrid" va "Benfika" jamoalari Chempionlar ligasi pley-offining dastlabki bosqichida yana o‘zaro kuch sinashadi. Birinchi uchrashuv 17 fevral kuni Lissabon shahrida, javob o‘yini esa 25 fevral kuni Madridda o‘tkazilishi rejalashtirilgan.

Трубин голом удивил Ермакова
Полузащитник клуба "Пари НН" Никита Ермаков поделился своим мнением о голе в ворота "Реала" вратаря "Бенфики" Анатолия Трубина. Об этом сообщает Zamin.uz.
Он отметил, что это событие его удивило. Данная новость была опубликована на euro-football.ru.
Сообщается, что в 8-м туре Лиги чемпионов Анатолий Трубин забил гол в дополнительное время, сыграв важную роль в выходе команды "Бенфика" в плей-офф. Никита Ермаков сравнил эту ситуацию с кадрами из фильмов и отметил, что никогда не видел ничего подобного.
Напомним, согласно результатам жеребьёвки, команды "Реал Мадрид" и "Бенфика" вновь встретятся в первом раунде плей-офф Лиги чемпионов. Первый матч запланирован на 17 февраля в Лиссабоне, ответный — 25 февраля в Мадриде.