Ronaldu "Al-Fateh"ga qarshi o‘yinga tayyor
"Al-Nasr" futbol klubi hujumchisi Krishtianu Ronaldu yaqinlashib kelayotgan o‘yinda jamoasiga yordam berishni rejalashtirmoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda euro-football.ru xabar berdi. 41 yoshli portugaliyalik futbolchi Saudiya Arabistoni chempionati doirasidagi so‘nggi ikki o‘yinda maydonga tushmagan edi.
Jurnalist Fabritsio Romanoning ma’lum qilishicha, Ronaldu "Al-Fateh" klubiga qarshi bo‘ladigan uchrashuvda qatnashishga tayyor. U jamoasi bilan birgalikda o‘yin bo‘lib o‘tadigan Al-Hasa shahriga allaqachon yetib kelgan.
Mazkur bahs 22:30 da (Toshkent vaqti bilan) boshlanishi rejalashtirilgan. Hozirgi paytda "Al-Nasr" Saudiya ligasi turnir jadvalida uchinchi o‘rinni egallab turibdi.

Роналду готов к игре против "Аль-Фатех"
Нападающий футбольного клуба «Аль-Наср» Криштиану Роналду планирует помочь своей команде в предстоящем матче. Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает euro-football.ru. 41-летний португалец не выходил на поле в последних двух матчах чемпионата Саудовской Аравии.
По информации журналиста Фабрицио Романо, Роналду готов принять участие в матче против клуба «Аль-Фатех». Он уже прибыл в город Аль-Хаса, где пройдет игра вместе со своей командой.
Матч запланирован на 22:30 (по ташкентскому времени). В настоящее время «Аль-Наср» занимает третье место в турнирной таблице Саудовской лиги.