"Al-Nasr" jamoasi hujumchisi Krishtianu Ronaldu navbatdagi o‘yinda maydonga tushishi ma’lum bo‘ldi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda "euro-football.ru" sayti xabar bermoqda. Portugaliyalik 41 yoshli futbolchi Saudiya Arabistoni chempionatining so‘nggi ikki uchrashuvida ishtirok etmagan edi.
Biroq u maydonga qaytish bo‘yicha yakuniy qaror qabul qilgan. Mashhur sport jurnalisti Fabritsio Romanoning ta’kidlashicha, Ronaldu joriy hafta shanba kuni "Al-Fateh" jamoasiga qarshi o‘yinda ishtirok etishga tayyor.
Futbolchi o‘yin o‘tkaziladigan El-Hasa shahriga jamoasi bilan birga yetib borgan. Mazkur uchrashuv Toshkent vaqti bilan soat 22:30 da boshlanishi rejalashtirilgan.
Hozirda "Al-Nasr" Saudiya ligasi turnir jadvalida uchinchi o‘rinni egallab turibdi. Mazkur o‘yin jamoaning chempionatdagi mavqeini yaxshilash uchun muhim ahamiyatga ega bo‘lishi kutilmoqda.

Нападающий команды "Аль-Наср" Криштиану Роналду подтвердил своё участие в следующем матче. Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает сайт "euro-football.ru". 41-летний португальский футболист не принимал участия в последних двух матчах чемпионата Саудовской Аравии.
Однако он принял окончательное решение вернуться на поле. По словам известного спортивного журналиста Фабрицио Романо, Роналду готов сыграть в матче против команды "Аль-Фатех" в эту субботу.
Футболист прибыл в город Эль-Хаса вместе со своей командой. Матч запланирован на 22:30 по ташкентскому времени.
В настоящее время "Аль-Наср" занимает третье место в турнирной таблице Саудовской лиги. Ожидается, что эта игра будет иметь важное значение для улучшения позиции команды в чемпионате.