Ronaldu "Al-Fateh"ga qarshi o‘yinda maydonga qaytadi
"Al-Nasr" jamoasi hujumchisi Krishtianu Ronaldu navbatdagi o‘yinda maydonga tushishga qaror qildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda euro-football.ru xabar bermoqda. 41 yoshli portugaliyalik futbolchi Saudiya Arabistoni chempionatining so‘nggi ikki uchrashuvini o‘tkazib yuborgan edi.
Ammo endi u maydonga qaytish uchun yakuniy qaror qabul qilgan. Mashhur jurnalist Fabritsio Romanoning ma’lumotiga ko‘ra, Ronaldu shanba kuni bo‘lib o‘tadigan "Al-Fateh"ga qarshi o‘yinda ishtirok etishga tayyor.
Futbolchi jamoasi bilan birga uchrashuv o‘tkaziladigan El-Hasa shahriga allaqachon yetib kelgan. Mazkur o‘yin Toshkent vaqti bilan soat 22:30 da boshlanishi rejalashtirilgan.
Ayni paytda "Al-Nasr" Saudiya Arabistoni ligasi turnir jadvalida uchinchi o‘rinda bormoqda. Bu o‘yin jamoa uchun muhim hisoblanadi, chunki ular chempionatdagi mavqeini yaxshilashni maqsad qilgan.

Роналду возвращается на поле в матче против "Аль-Фатех"
Нападающий команды «Аль-Наср» Криштиану Роналду решил выйти на поле в следующем матче. Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает euro-football.ru. 41-летний португальский футболист пропустил последние два матча чемпионата Саудовской Аравии.
Однако теперь он принял окончательное решение вернуться на поле. По информации известного журналиста Фабрицио Романо, Роналду готов принять участие в матче против «Аль-Фатех», который состоится в субботу.
Футболист уже прибыл в город Эль-Хаса, где пройдет встреча вместе с командой. Игра запланирована на 22:30 по ташкентскому времени.
В настоящее время «Аль-Наср» занимает третье место в турнирной таблице лиги Саудовской Аравии. Этот матч важен для команды, так как они стремятся улучшить свои позиции в чемпионате.