"Al-Nasr" futbol klubi hujumchisi Krishtianu Ronaldu jamoaning navbatdagi o‘yinida ishtirok etishga qaror qildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqida "Euro-Football" sayti xabar bermoqda. 41 yoshli portugaliyalik futbolchi avvalgi ikki o‘yinni o‘tkazib yuborgan edi.
Biroq endi u maydonga qaytish va jamoasiga yordam berish niyatida. Mashhur jurnalist Fabritsio Romanoning ma’lum qilishicha, Ronaldu erta shanba kuni "Al-Fateh" klubiga qarshi o‘yinda maydonga tushishga tayyor.
Hujumchi allaqachon jamoasi bilan birga El-Hasa shahriga yetib kelgan. Ushbu uchrashuv Toshkent vaqti bilan soat 22:30 da boshlanadi.
Ayni vaqtda "Al-Nasr" Saudiya Arabistoni chempionati turnir jadvalida uchinchi o‘rinni egallab turibdi. Ronaldu jamoaga o‘z tajribasi va mahorati bilan yordam berib, g‘alabaga erishishga hissa qo‘shishi kutilmoqda.

Нападающий футбольного клуба «Аль-Наср» Криштиану Роналду решил принять участие в следующем матче команды. Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает сайт «Euro-Football». 41-летний португалец пропустил два предыдущих матча.
Однако теперь он намерен вернуться на поле и помочь своей команде. По информации известного журналиста Фабрицио Романо, Роналду готов выйти на поле в матче против клуба «Аль-Фатех» в субботу утром.
Нападающий уже прибыл вместе с командой в город Эль-Хаса. Эта встреча начнётся в 22:30 по ташкентскому времени.
В настоящее время «Аль-Наср» занимает третье место в турнирной таблице чемпионата Саудовской Аравии. Ожидается, что Роналду поможет команде своим опытом и мастерством добиться победы.