Fabregas: "Fiorentina" bilan o‘yin juda muhim bo‘ladi
"Como" futbol klubi bosh murabbiyi Sesk Fabregas Italiya A Seriyasining 25-turi doirasida "Fiorentina" jamoasiga qarshi bo‘ladigan uchrashuv haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda euro-football.ru xabar bermoqda. Fabregasning ta’kidlashicha, "Fiorentina" jamoasi tarixga boy va kuchli raqib bo‘lib, ularga qarshi o‘yin qiyin kechishi mumkin.
U, shuningdek, "Fiorentina"ning joriy mavsumdagi o‘rni ko‘pchilikni hayratda qoldirayotganini qayd etdi. Ushbu uchrashuv har ikki jamoa uchun ham juda muhim ahamiyatga ega ekanini alohida ta’kidladi.
Mazkur uchrashuv bugun, 14 fevral kuni o‘tkaziladi va Toshkent vaqti bilan soat 19:00 da boshlanadi. Hozirgi kunda "Como" jamoasi A Seriya turnir jadvalida 6-o‘rinda borayotgan bo‘lsa, "Fiorentina" 18-o‘rinda joylashgan.

Фабрегас: Игра с "Фиорентиной" будет очень важной
Главный тренер футбольного клуба «Комо» Сеск Фабрегас поделился своими мыслями о матче 25-го тура итальянской Серии А против команды «Фиорентина». Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает euro-football.ru. По словам Фабрегаса, команда «Фиорентина» богата историей и является сильным соперником, игра с которым может быть сложной.
Он также отметил, что текущее положение «Фиорентины» в сезоне удивляет многих. Особо подчеркнул, что этот матч имеет большое значение для обеих команд.
Данная встреча состоится сегодня, 14 февраля, и начнется в 19:00 по ташкентскому времени. В настоящее время команда «Комо» занимает 6-е место в турнирной таблице Серии А, а «Фиорентина» расположилась на 18-м месте.