Ronaldu jarohatdan so‘ng maydonga qaytadi
"Al-Nasr" jamoasi hujumchisi Krishtianu Ronaldu yaqinlashib kelayotgan o‘yinda maydonga tushadi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda euro-football.ru xabar bermoqda. 41 yoshli portugaliyalik futbolchi Saudiya Arabistoni chempionatidagi so‘nggi ikki o‘yinda ishtirok etmagandi.
Biroq, u jarohatidan so‘ng safga qaytishga qaror qildi. Jurnalist Fabritsio Romanoning ma’lum qilishicha, Ronaldu shanba kuni "Al-Fateh" jamoasiga qarshi bahsda qatnashishga tayyor.
Hujumchi jamoasi bilan birga o‘yin bo‘lib o‘tadigan El-Hasa shahriga yetib borgan. Mazkur uchrashuv Toshkent vaqti bilan soat 22:30 da boshlanishi rejalashtirilgan.
Hozirda "Al-Nasr" Saudiya ligasi turnir jadvalida uchinchi o‘rinni egallab turibdi. Ushbu o‘yin jamoaning chempionatdagi mavqeini yaxshilash uchun muhim ahamiyatga ega bo‘lishi kutilmoqda.

Роналду возвращается на поле после травмы
Нападающий команды "Аль-Наср" Криштиану Роналду выйдет на поле в предстоящем матче. Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает euro-football.ru. 41-летний португальский футболист не принимал участия в последних двух матчах чемпионата Саудовской Аравии.
Однако он решил вернуться в состав после травмы. По информации журналиста Фабрицио Романо, Роналду готов принять участие в матче против команды "Аль-Фатех" в субботу.
Нападающий уже прибыл в город Эль-Хаса, где состоится игра. Встреча запланирована на 22:30 по ташкентскому времени.
В настоящее время "Аль-Наср" занимает третье место в турнирной таблице Саудовской лиги. Ожидается, что этот матч будет иметь важное значение для улучшения позиции команды в чемпионате.