Ronaldu qaytdi va ilk o‘yinda gol urdi
"Al-Nasr" jamoasi hujumchisi Krishtianu Ronaldu maydonga qaytib, o‘zining ilk o‘yinidayoq gol urishga muvaffaq bo‘ldi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda "Euro-Football" nashri xabar berdi. Portugaliyalik futbolchi Saudiya Arabistoni chempionatining avvalgi ikki uchrashuvida maydonga tushmagan edi.
Ammo qaytishi bilan o‘z mahoratini yana bir bor namoyish etdi. U "Al-Fateh" jamoasi darvozasini o‘yinning 18-daqiqasida ishg‘ol qildi.
Mazkur uchrashuv "Al-Nasr" jamoasining 2:0 hisobidagi g‘alabasi bilan yakunlandi. O‘yindan so‘ng, 41 yoshli hujumchi ijtimoiy tarmoqlarda qisqa izoh qoldirdi: "Yana bir qadam oldinga.
Shu ruhda davom etamiz", — deb yozdi u. Ayni paytda Ar-Riyod shahri vakillari, "Al-Nasr" jamoasi, Saudiya ligasi turnir jadvalida ikkinchi o‘rinda bormoqda.

Роналду вернулся и забил гол в первом матче
Нападающий команды "Аль-Наср" Криштиану Роналду вернулся на поле и сумел забить гол уже в своем первом матче. Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает издание "Euro-Football". Португальский футболист не выходил на поле в первых двух матчах чемпионата Саудовской Аравии.
Однако с возвращением он вновь продемонстрировал свое мастерство. Он поразил ворота команды "Аль-Фатех" на 18-й минуте игры.
Этот матч завершился победой "Аль-Насра" со счетом 2:0. После игры 41-летний нападающий оставил короткий комментарий в социальных сетях: "Еще один шаг вперед.
Продолжаем в том же духе", — написал он. В настоящее время представители города Эр-Рияд, команда "Аль-Наср", занимают второе место в турнирной таблице Саудовской лиги.