Arbeloa: "Benfikaga qarshi o‘yinda maksimal harakat qilamiz"
Bu haqda euro-football.ru xabar bermoqda. Arbeloaning ta’kidlashicha, jamoa Lissabonda yuqori saviyada o‘yin ko‘rsatishi zarur.
"Bizni qiyin uchrashuv kutmoqda. Seshanba kuni g‘alaba qozonish uchun barcha imkoniyatlarimizni ishga solishimiz lozim", — dedi murabbiy.
Ma’lumki, Chempionlar ligasi guruh bosqichining oxirgi turida "Real" safarda "Benfika"ga 2:4 hisobida imkoniyatni boy bergan edi. Ushbu natija portugaliyaliklarning pley-off bosqichiga yo‘l olishiga yordam bergan.
Chempionlar ligasi pley-off bosqichining birinchi o‘yini 17 fevral kuni "Benfika" va "Real" o‘rtasida bo‘lib o‘tadi. Uchrashuv Toshkent vaqti bilan soat 01:00 da boshlanishi rejalashtirilgan.

Арбелоа: "В матче против Бенфики мы приложим максимум усилий"
Об этом сообщает euro-football.ru. По словам Арбелоа, команда должна показать высокий уровень игры в Лиссабоне.
"Нас ждет сложный матч. Во вторник мы должны использовать все наши возможности, чтобы одержать победу", — сказал тренер.
Известно, что в последнем туре группового этапа Лиги чемпионов "Реал" на выезде упустил шанс, проиграв "Бенфике" со счетом 2:4. Этот результат помог португальской команде выйти в плей-офф.
Первый матч плей-офф Лиги чемпионов между "Бенфикой" и "Реалом" состоится 17 февраля. Встреча запланирована на 01:00 по ташкентскому времени.