Rossiya va Mali o‘rtasidagi o‘yin 27-martda bo‘lib o‘tadi
Mart oyida Rossiya terma jamoasi Mali jamoasi bilan o‘rtoqlik uchrashuvi o‘tkazishi rasman tasdiqlandi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda Mali futbol federatsiyasi bosh kotibi Sidi Bekaye Magassa ma’lum qildi. Uchrashuv 27-mart kuni Krasnodar shahridagi stadionda bo‘lib o‘tadi.
Ushbu ma’lumotni Rossiya futbol ittifoqi ham tasdiqlashi kutilmoqda. O‘yin sanasi va joylashuviga oid aniq ma’lumotlar muxlislar uchun muhim ahamiyatga ega, chunki ular sayohatini oldindan rejalashtirishlari kerak bo‘ladi.
Shuningdek, o‘yin boshlanish vaqti ham yaqin kunlarda e’lon qilinishi kutilmoqda. Eslatib o‘tamiz, noyabr oyida Rossiya terma jamoasi Peru bilan 1:1 hisobida durang o‘ynagan edi.
Shuningdek, Chili bilan o‘tkazilgan bahsda 0:2 hisobida mag‘lubiyatga uchragan. Ushbu o‘yin Rossiya jamoasi uchun yangi imkoniyat bo‘lib, u jamoaning keyingi tayyorgarlik darajasini sinovdan o‘tkazadi.

Матч между Россией и Мали состоится 27 марта
В марте сборная России официально подтвердила проведение товарищеского матча с командой Мали. Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщил генеральный секретарь Федерации футбола Мали Сиди Бекайе Магасса. Встреча состоится 27 марта на стадионе в Краснодаре.
Ожидается, что Российский футбольный союз также подтвердит эту информацию. Точная дата и место проведения матча имеют важное значение для болельщиков, так как им необходимо заранее планировать свою поездку.
Кроме того, время начала матча будет объявлено в ближайшие дни. Напомним, в ноябре сборная России сыграла вничью с Перу со счётом 1:1.
Также в матче с Чили российская команда потерпела поражение со счётом 0:2. Эта игра станет новой возможностью для российской команды проверить уровень своей дальнейшей подготовки.