MakKinni: "Yuventus" Istanbulda faqat g‘alaba uchun o‘ynaydi
Turinning "Yuventus" futbol jamoasida harakat qilayotgan amerikalik yarim himoyachi Ueston MakKinni Chempionlar ligasi pley-off bosqichidagi ilk o‘yin oldidan o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
"Yuventus" jamoasi Istanbulda "Galatasaroy" klubiga qarshi maydonga tushadi. Bu haqda euro-football.ru sayti xabar berdi.
MakKinni uchrashuvning jamoa uchun juda muhim ekanini ta’kidlab, "Yuventus" maydonga faqat g‘alaba uchun chiqishini aytib o‘tdi. Futbolchi avval ham Istanbulda o‘ynaganini eslab, bu shahar va stadiondagi muhitni yaxshi bilishini qo‘shimcha qildi.
Biroq u bu safar jamoasi uchun yangi sinov bo‘lishini qayd etdi. Mazkur o‘yin 17-fevral kuni Istanbuldagi stadionda bo‘lib o‘tadi.
Uchrashuv Toshkent vaqti bilan soat 22:45 da boshlanadi. Shu tariqa, "Yuventus" o‘z oldiga faqat g‘alaba maqsadini qo‘ygan holda muhim bahsga tayyorlanmoqda.

MakKinni: "Ювентус" в Стамбуле играет только на победу
Американский полузащитник туринского футбольного клуба "Ювентус" Уэстон МакКинни поделился своими мыслями перед первым матчем плей-офф Лиги чемпионов. Об этом сообщает Zamin.uz.
Команда "Ювентус" выйдет на поле в Стамбуле против клуба "Галатасарай". Об этом сообщает сайт euro-football.ru.
МакКинни подчеркнул, что матч очень важен для команды, и отметил, что "Ювентус" выйдет на поле только за победой. Футболист вспомнил, что уже играл в Стамбуле и хорошо знаком с атмосферой этого города и стадиона.
Однако он отметил, что на этот раз это будет новое испытание для его команды. Матч состоится 17 февраля на стадионе в Стамбуле.
Встреча начнется в 22:45 по ташкентскому времени. Таким образом, "Ювентус" готовится к важному поединку, ставя перед собой цель только победу.