Palladino: "Borussiya"ga qarshi o‘yin muhim sinov bo‘ladi
Ushbu bahs Dortmundning “Borussiya” jamoasiga qarshi safarda bo‘lib o‘tadi. O‘yin 17-fevral kuni Toshkent vaqti bilan soat 01:00 da boshlanishi rejalashtirilgan.
Bu haqda euro-football.ru xabar berdi. Palladino o‘z intervyusida futbol va murabbiylik faoliyati insonlarga ulkan hissiyotlar ulashishini ta’kidladi.
U jamoasi bilan ushbu uchrashuvga tayyorgarlik jarayonida kuchli his-tuyg‘ularni boshdan kechirayotganini aytdi. Shuningdek, futbolchilarning ham maydonga chiqishga katta ishtiyoq bilan hozirlik ko‘rayotganini qo‘shimcha qildi.
Murabbiy fikriga ko‘ra, jamoa bu o‘yindan maksimal darajada zavq olishi kerak. Palladino Dortmund muxlislarining faol qo‘llab-quvvatlashi uchrashuvni yanada qiziqarli va tomoshabop qilishi mumkinligini qayd etdi.
Uchrashuvning muhim ahamiyatga ega ekanini inobatga olgan holda, futbolchilar maydonda o‘z imkoniyatlarini to‘liq namoyish etishga intilishadi.

Палладино: Игра против "Боруссии" станет важным испытанием
Главный тренер итальянского клуба «Аталанта» Раффаэле Палладино поделился своими мыслями перед первым матчем плей-офф Лиги чемпионов. Об этом сообщает Zamin.uz.
Этот матч пройдет в гостях у дортмундской «Боруссии». Игра запланирована на 17 февраля в 01:00 по ташкентскому времени.
Об этом сообщает euro-football.ru. В интервью Палладино подчеркнул, что футбол и тренерская деятельность дарят людям огромные эмоции.
Он отметил, что во время подготовки к этой встрече испытывает сильные чувства вместе с командой. Также добавил, что игроки с большим желанием готовятся выйти на поле.
По мнению тренера, команда должна получить максимальное удовольствие от этой игры. Палладино отметил, что активная поддержка болельщиков Дортмунда может сделать матч еще более интересным и зрелищным.