Shunga qaramay, portugaliyalik futbolchining yozgi transfer oynasi davomida klubini o‘zgartirishi ehtimoli mavjud. Bu haqda euro-football.ru xabar bermoqda.
The Touchline nashrining ma’lumotlariga ko‘ra, taniqli agent Jorje Mendes Ronaldu uchun Yevropaning yetakchi klublariga takliflar bilan murojaat qilmoqda. U 41 yoshli futbolchini yana Yevropa futboliga qaytarish niyatida.
Ma’lumki, avvalroq Ronaldu "Manchester Yunayted"ni tark etganidan keyin Mendes bilan hamkorligini to‘xtatgani haqida xabarlar tarqalgan edi. Biroq Transfermarkt ma’lumotlariga ko‘ra, Ronaldu hali ham Mendes agentligining mijozlari ro‘yxatida turibdi.
Hozirda Krishtianu Ronalduning "Al-Nasr" klubi bilan tuzgan shartnomasi 2027 yilning o‘rtalarigacha amal qiladi. Shu bilan birga, futbolchining kelajagi borasida turli taxminlar davom etmoqda.

Роналду может вернуться в Европу? Агент в действии
Криштиану Роналду недавно оставил позади разногласия в клубе "Аль-Наср" из Саудовской Аравии и снова вышел на поле. Об этом сообщает Zamin.uz.
Тем не менее, существует вероятность, что португальский футболист сменит клуб в летнее трансферное окно. Об этом сообщает euro-football.ru.
По данным издания The Touchline, известный агент Жорже Мендеш обращается с предложениями о Роналду к ведущим европейским клубам. Он намерен вернуть 41-летнего футболиста в европейский футбол.
Известно, что ранее ходили слухи о прекращении сотрудничества Роналду с Мендешем после ухода из "Манчестер Юнайтед". Однако согласно данным Transfermarkt, Роналду все еще числится в списке клиентов агентства Мендеша.
В настоящее время контракт Криштиану Роналду с клубом "Аль-Наср" действует до середины 2027 года. При этом продолжаются различные предположения относительно будущего футболиста.