Urbig Noyer o‘rnida yana asosiy tarkibda
Klubning asosiy darvozaboni Manuel Noyer jarohati sababli hozircha safdan chiqqan. Urbig esa mavsum davomida bir necha bor imkoniyatdan foydalanib, o‘zining ishonchli o‘yinlarini namoyish qilgan.
Bu haqda "euro-football.ru" xabar berdi. Urbigning so‘zlariga ko‘ra, u "Bavariya"ning tajribali sardori Manuel Noyerdan ko‘p narsa o‘rganmoqda.
"Men undan juda ko‘p saboq olyapman. Qolaversa, tarkibdagi raqobat va shunday kuchli darvozabon bilan kurashish menga katta motivatsiya beradi", — dedi Urbig.
Bu fikrlar "derbyderbyderby.it" saytida keltirilgan. Hozirda "Bavariya" Germaniya Bundesligasi turnir jadvalida yetakchilikni qo‘lga kiritgan.
Jamoa dam olish kunlari navbatdagi turda "Ayntraxt" klubini qabul qilishga tayyorgarlik ko‘rmoqda. Myunxenliklarning bu mavsumdagi o‘yini barqaror va ishonchli davom etmoqda.

Urbig Noyer на месте в основном составе снова
Ожидается, что вратарь мюнхенской "Баварии" Йонас Урбиг снова выйдет на поле в основном составе. Об этом сообщает Zamin.uz.
Основной вратарь клуба Мануэль Нойер временно выбыл из-за травмы. Урбиг же в течение сезона несколько раз воспользовался возможностью и продемонстрировал надежную игру.
Об этом сообщает "euro-football.ru". По словам Урбига, он многому учится у опытного капитана "Баварии" Мануэля Нойера.
"Я многому у него учусь. Кроме того, конкуренция в составе и борьба с таким сильным вратарем дают мне большую мотивацию", — сказал Урбиг.
Эти слова приведены на сайте "derbyderbyderby.it". В настоящее время "Бавария" возглавляет турнирную таблицу чемпионата Германии по футболу — Бундеслиги.
Команда готовится принять клуб "Айнтрахт" в следующем туре на выходных. Игра мюнхенцев в этом сезоне остается стабильной и надежной.