Krishtianu Ronaldu yaqinda Saudiya Arabistonining "Al-Nasr" klubi bilan munosabatlarini tiklab, jamoa safida yana o‘yinlarga qaytdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Shunga qaramay, uning kelajakda boshqa klubga o‘tishi ehtimoli hali ham mavjud. Bu haqda *euro-football.ru* xabar berdi.
Ma’lum qilinishicha, Ronalduning agenti Jorje Mendesh Yevropaning eng kuchli klublari bilan aloqaga chiqib, yozgi transfer oynasida 41 yoshli futbolchini o‘z safiga qo‘shib olish imkoniyatlarini muhokama qilmoqda. Bu esa portugaliyalik yulduzning yana Yevropa maydonlariga qaytishi mumkinligini anglatadi.
Avvalroq ba’zi ommaviy axborot vositalarida Ronaldu va Mendeshning o‘zaro munosabatlari uzilgani haqida xabarlar tarqalgan edi. Biroq Transfermarkt ma’lumotlariga ko‘ra, Ronaldu hanuz Mendesh agentligining mijozlari ro‘yxatida qayd etilgan.
Hozirgi kunga kelib, Ronalduning "Al-Nasr" bilan amaldagi shartnomasi 2027 yilning o‘rtalarigacha davom etadi. Shu sababli uning transferi amalga oshishi uchun jiddiy kelishuvlar talab etiladi.

Криштиану Роналду недавно восстановил отношения с клубом "Аль-Наср" из Саудовской Аравии и снова вернулся к играм за команду. Об этом сообщает Zamin.uz.
Тем не менее, вероятность его перехода в другой клуб в будущем все еще существует. Об этом сообщает *euro-football.ru*.
Сообщается, что агент Роналду Жорже Мендеш связался с сильнейшими клубами Европы и обсуждает возможности включения 41-летнего футболиста в их состав в летнее трансферное окно. Это означает, что португальская звезда может снова вернуться на европейские поля.
Ранее в некоторых СМИ распространялись сообщения о разрыве отношений между Роналду и Мендешем. Однако согласно данным Transfermarkt, Роналду по-прежнему числится в списке клиентов агентства Мендеша.
На сегодняшний день действующий контракт Роналду с "Аль-Насром" рассчитан до середины 2027 года. Поэтому для осуществления трансфера потребуются серьезные переговоры.