U yaqinda jamoa bilan munosabatlarni tiklab, maydonga qaytdi. Shunga qaramay, yozgi transfer oynasida uning Yevropaning top klublaridan biriga qaytishi ehtimoli haqida xabarlar tarqalmoqda.
Bu haqda euro-football.ru nashri ma’lum qilgan. Manbalarga ko‘ra, Krishtianuning agenti Jorje Mendesh allaqachon Yevropadagi bir nechta nufuzli klublar bilan aloqaga chiqqan va 41 yoshli futbolchini tarkibga qo‘shishni taklif qilgan.
Avvalroq Ronaldu «Manchester Yunayted»dan ketganidan keyin Mendesh bilan hamkorlikni to‘xtatgani haqida xabarlar tarqalgan edi. Biroq Transfermarkt ma’lumotlariga ko‘ra, Ronaldu hanuz Mendesh agentligining mijozi sifatida ro‘yxatda turibdi.
Ma’lumki, Krishtianu Ronalduning «Al-Nasr» bilan amaldagi shartnomasi 2027 yilning o‘rtalarigacha davom etadi. Shunga qaramay, futbolchining Yevropaga qaytishi borasida o‘tkazilayotgan muzokaralar uning kelajagini yanada qiziqarli qilishi mumkin.
Yozgi transfer oynasi yaqinlashar ekan, bu boradagi yangiliklar futbol olamida katta qiziqish uyg‘otishi shubhasiz.

Роналду может вернуться в Европу? Переговоры начались
Криштиану Роналду в настоящее время выступает за саудовский клуб «Аль-Наср». Об этом сообщает Zamin.uz.
Недавно он восстановил отношения с командой и вернулся на поле. Тем не менее, в летнее трансферное окно ходят слухи о его возможном возвращении в один из ведущих европейских клубов.
Об этом сообщает издание euro-football.ru. По данным источников, агент Криштиану Жорже Мендеш уже связался с несколькими престижными европейскими клубами и предложил включить 41-летнего футболиста в состав.
Ранее сообщалось, что после ухода Роналду из «Манчестер Юнайтед» он прекратил сотрудничество с Мендешем. Однако согласно данным Transfermarkt, Роналду по-прежнему числится клиентом агентства Мендеша.
Известно, что действующий контракт Криштиану Роналду с «Аль-Насром» действует до середины 2027 года. Тем не менее, переговоры о возвращении футболиста в Европу могут сделать его будущее ещё более интересным.
С приближением летнего трансферного окна новости на эту тему, без сомнения, вызовут большой интерес в футбольном мире.