PSJ safarda "Monako"ni 3:2 hisobida mag‘lub etdi
Fransiyada Chempionlar ligasi pley-off bosqichida PSJ va "Monako" jamoalari o‘rtasida bo‘lib o‘tgan ilk uchrashuv ko‘plab futbol ishqibozlarining e’tiborini tortdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Parij klubi safarda 3:2 hisobida g‘alaba qozondi. Bu haqda euro-football.ru xabar berdi.
Lequipe gazetasi jurnalisti Joze Barroso mazkur uchrashuv haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Uning aytishicha, bu natija hali yakuniy emas.
"Monako" jamoasi birinchi taymda yaxshi o‘yin ko‘rsatib, PSJga qarshi kurash olib borishga qodirligini namoyish etdi. Barroso, shuningdek, javob uchrashuvida "Monako" bitta gol urish bilan o‘yinning borishini o‘zgartirib yuborishi mumkinligini ta’kidladi.
Bu fikrni "RB Sport" manbasi keltirgan. PSJ va "Monako" o‘rtasidagi javob uchrashuvi kelasi hafta Parij shahrida bo‘lib o‘tadi.
O‘yin Toshkent vaqti bilan soat 01:00 da boshlanishi rejalashtirilgan. Futbol muxlislari bu bahsning qanday yakun topishini katta qiziqish bilan kutmoqda.

ПСЖ в гостях обыграл "Монако" со счётом 3:2
В Франции в плей-офф Лиги чемпионов состоялся первый матч между командами ПСЖ и «Монако», который привлёк внимание многих футбольных болельщиков. Об этом сообщает Zamin.uz.
Парижский клуб одержал победу в гостях со счётом 3:2. Об этом сообщает euro-football.ru.
Журналист газеты Lequipe Жозе Барросо высказал своё мнение об этом матче. По его словам, этот результат ещё не окончательный.
Команда «Монако» в первом тайме показала хорошую игру и продемонстрировала способность бороться с ПСЖ. Барросо также отметил, что в ответном матче «Монако» может изменить ход игры, забив хотя бы один гол.
Это мнение приводит источник «RB Sport». Ответный матч между ПСЖ и «Монако» состоится на следующей неделе в Париже.
Игра запланирована на 01:00 по ташкентскому времени. Футбольные болельщики с большим интересом ждут, чем завершится это противостояние.