Ronaldu: "Mashaqqatli mehnat orqali o‘samiz"
Bu haqda euro-football.ru xabar berdi. 41 yoshli portugaliyalik futbolchi o‘z postida qisqa, ammo mazmunli fikr qoldirdi: "Biz mashaqqatli mehnat orqali o‘samiz." Ushbu so‘zlar uning mehnatsevarlik va muvaffaqiyatga bo‘lgan ishonchini aks ettiradi.
Ronaldu va uning jamoasi Saudiya Arabistoni chempionatining 23-turi doirasida bugun, 21-fevral kuni "Al-Hazm" jamoasiga qarshi maydonga tushadi. Uchrashuv Toshkent vaqti bilan soat 00:00 da boshlanishi rejalashtirilgan.
Joriy mavsumda Krishtianu Ronaldu Saudiya Arabistoni oliy ligasida 19 ta o‘yinda ishtirok etib, 18 ta gol urishga muvaffaq bo‘ldi. Ushbu gollardan 4 tasi penaltidan kiritilgan bo‘lsa, u yana 1 ta golli uzatma ham amalga oshirgan.

Роналду: "Мы растём через упорный труд"
Нападающий саудовского клуба "Аль-Наср" Криштиану Роналду опубликовал новое сообщение на своей странице в социальных сетях. Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает euro-football.ru. 41-летний португальский футболист оставил в своём посте короткую, но ёмкую мысль: "Мы растём через упорный труд." Эти слова отражают его трудолюбие и веру в успех.
Роналду и его команда сегодня, 21 февраля, в рамках 23-го тура чемпионата Саудовской Аравии выйдут на поле против команды "Аль-Хазм". Матч запланирован на 00:00 по ташкентскому времени.
В этом сезоне Криштиану Роналду принял участие в 19 матчах высшей лиги Саудовской Аравии и сумел забить 18 голов. Из них 4 гола были забиты с пенальти, а также он сделал 1 голевую передачу.