«Inter» safarda «Lecce»ga qarshi maydonga tushadi
Italiya A Seriyasi doirasida «Inter» jamoasi shanba kuni safarda «Lecce» klubiga qarshi maydonga tushadi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
«Inter» bosh murabbiyi Kristian Kivu ushbu uchrashuvda o‘z futbolchilarini quyidagi tarkibda maydonga tushirishga qaror qildi: Sommer, Bissek, de Vrey, Bastoni, Enrike, Dimarko, Frattezi, Zelinski, Suchich, Tyuram va Espozito. Bu haqda euro-football.ru sayti xabar berdi.
Uchrashuvning bosh hakami o‘yinni Toshkent vaqti bilan soat 22:00 da boshlaydi. O‘yin tafsilotlarini LiveResult portalining matnli translyatsiyasi orqali kuzatib borish imkoniyati mavjud.
Hozirda «Inter» jamoasi A Seriyada peshqadamlik qilmoqda. Ularning eng yaqin ta’qibchisi, «Milan» klubi, yetti ochkolik farq bilan ikkinchi o‘rinda bormoqda.
Bu natija «Inter»ning mavsum davomida ishonchli o‘yin ko‘rsatganidan dalolat beradi. Jamoa o‘z pozitsiyasini mustahkamlash uchun ushbu uchrashuvda ham g‘alaba qozonishni maqsad qilgan.