«Inter» bosh murabbiyi Kristian Kivu ushbu uchrashuvda o‘z futbolchilarini quyidagi tarkibda maydonga tushirishga qaror qildi: Sommer, Bissek, de Vrey, Bastoni, Enrike, Dimarko, Frattezi, Zelinski, Suchich, Tyuram va Espozito. Bu haqda euro-football.ru sayti xabar berdi.
Uchrashuvning bosh hakami o‘yinni Toshkent vaqti bilan soat 22:00 da boshlaydi. O‘yin tafsilotlarini LiveResult portalining matnli translyatsiyasi orqali kuzatib borish imkoniyati mavjud.
Hozirda «Inter» jamoasi A Seriyada peshqadamlik qilmoqda. Ularning eng yaqin ta’qibchisi, «Milan» klubi, yetti ochkolik farq bilan ikkinchi o‘rinda bormoqda.
Bu natija «Inter»ning mavsum davomida ishonchli o‘yin ko‘rsatganidan dalolat beradi. Jamoa o‘z pozitsiyasini mustahkamlash uchun ushbu uchrashuvda ham g‘alaba qozonishni maqsad qilgan.

«Интер» сыграет в гостях с «Лечче»
В рамках итальянской Серии А команда «Интер» в субботу сыграет в гостях с клубом «Лечче». Об этом сообщает Zamin.uz.
Главный тренер «Интера» Кристиан Киву решил выпустить на поле своих футболистов в следующем составе: Соммер, Биссек, де Врей, Бастони, Энрике, Димарко, Фраттези, Зелински, Сучич, Тюрам и Эспозито. Об этом сообщает сайт euro-football.ru.
Главный судья матча начнёт игру в 22:00 по ташкентскому времени. Следить за деталями матча можно через текстовую трансляцию на портале LiveResult.
В настоящее время команда «Интер» лидирует в Серии А. Их ближайший преследователь, клуб «Милан», находится на втором месте с отставанием в семь очков.
Этот результат свидетельствует о стабильной игре «Интера» в течение сезона. Команда ставит целью одержать победу и в этом матче, чтобы укрепить свои позиции.