Denis Makarov jarohatdan so‘ng mashg‘ulotlarga qaytdi
Denis Makarovning agenti Aleksey Babir futbolchining joriy holati haqida ma’lumot berdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda euro-football.ru xabar qilgan. Ma’lumki, Makarov Moskvadagi "Dinamo" klubidan Turkiyaning "Kayserispor" jamoasiga o‘tgan edi.
Yaqinda futbolchi kichik jarohat olgan bo‘lsa-da, hozirda u to‘liq tiklanib, jamoaning umumiy mashg‘ulotlarida faol ishtirok etmoqda. Agentning so‘zlariga ko‘ra, Makarov klubdagi muhitdan juda mamnun.
Jarohat sababli u dastlabki tarkibda maydonga tushishga ulgurmagan, ammo bu holat faqat vaqtinchalik bo‘lgan. Hozircha Makarov Turkiya chempionatida bir o‘yinda zaxiradan maydonga tushib, 30 daqiqa davomida o‘ynagan.
Yakshanba kuni "Kayserispor" Turkiya chempionatining 23-turi doirasida "Antalyaspor"ga qarshi uchrashuv o‘tkazadi. Ushbu o‘yin futbolchi uchun o‘zini ko‘rsatish imkoniyati bo‘lishi mumkin.

Денис Макаров вернулся к тренировкам после травмы
Агент Дениса Макарова Алексей Бабир сообщил о текущем состоянии футболиста. Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает euro-football.ru. Известно, что Макаров перешёл из московского клуба «Динамо» в турецкий «Кайсериспор».
Недавно футболист получил небольшую травму, но сейчас он полностью восстановился и активно участвует в общих тренировках команды. По словам агента, Макаров очень доволен атмосферой в клубе.
Из-за травмы он не успел выйти в стартовом составе, но это было лишь временно. Пока что Макаров в чемпионате Турции сыграл один матч, выйдя на поле с замены и проведя 30 минут.
В воскресенье «Кайсериспор» проведёт матч 23-го тура чемпионата Турции против «Антальяспора». Эта игра может стать возможностью для футболиста проявить себя.