PSJ bosh murabbiyi Luis Enrike Chempionlar ligasi pley-off bosqichida "Monako"ga qarshi bo‘lib o‘tadigan javob uchrashuvi oldidan jurnalistlar bilan matbuot anjumani o‘tkazdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Anjuman davomida u o‘tirgan joyi yaqinida egasiz sumkani ko‘rib qoldi. Murabbiy shubhali ko‘ringan sumkaga e’tibor qaratib, o‘rnidan turdi va uni tekshirish uchun yaqinlashdi.
Bu voqea haqida euro-football.ru xabar berdi. Luis Enrike sumkani qo‘liga olar ekan, hazilomuz tarzda: "Bu sumkada nima bor?
Ichida bomba bormi yoki boshqa narsa?" deya so‘z qildi. Tez orada sumkaning egasi aniqlandi.
Ma’lum bo‘lishicha, u zalda hozir bo‘lgan kishilardan biri ekan. PSJ va "Monako" o‘rtasidagi javob uchrashuvi 25 fevral kuni "Park de Prens" stadionida bo‘lib o‘tadi.
Uchrashuv Toshkent vaqti bilan soat 01:00 da boshlanishi rejalashtirilgan. Dastlabki o‘yinda PSJ safarda 3:2 hisobida g‘alaba qozongan edi.

Луис Энрике на пресс-конференции нашёл подозрительную сумку
Главный тренер ПСЖ Луис Энрике провел пресс-конференцию с журналистами перед ответным матчем плей-офф Лиги чемпионов против "Монако". Об этом сообщает Zamin.uz.
Во время конференции он заметил бесхозную сумку рядом с собой. Тренер обратил внимание на подозрительную сумку, встал со своего места и подошел, чтобы проверить её.
Об этом инциденте сообщил euro-football.ru. Когда Луис Энрике взял сумку в руки, он в шутку сказал: "Что в этой сумке?
Бомба или что-то еще?" Вскоре был найден владелец сумки.
Как выяснилось, это был один из присутствующих в зале. Ответный матч между ПСЖ и "Монако" состоится 25 февраля на стадионе "Парк де Пренс".
Матч запланирован на 01:00 по ташкентскому времени. В первом матче ПСЖ выиграл в гостях со счетом 3:2.